KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16123460
nr 1612 3460
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Konstnär vid staffli. Akvarell, bildmått: 13x8, yttermått inklusive ram: 18,5x13,5. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:17:21
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor